אתניקס - הופעות 2021

להקת הרוק-פופ ים-תיכוני, אתניקס, היא אחת הלהקות הוותיקות והמצליחות בישראל. הלהקה החלה את דרכה בסוף שנות ה-80 ומאז בלטה בסצינת המוזיקה הישראלית עם להיטיה הרבים. אתניקס שברה שיא מבין כל הלהקות המוצלחות בישראל כאשר לאורך השנים זכתה 7 פעמים בתואר 'להקת השנה' של מצעד הפזמונים העברי השנתי!  

במשך הקריירה המוזיקלית הארוכה, הוציאו חברי אתניקס כ-20 אלבומים ואוספים, ביניהם "אתניקX", "מסאלה", "יללת תן", "בדרך שלך", "אמריקה", "געגועים", אהבת חינם" ועוד. כמות הלהיטים שהלהקה הביאה לעולם היא אינסופית, וניתן לציין רק חלק מהם – "ציפור מדבר", "אין לאן ללכת", "כתם הפרי", "אמונה", "אל האור", "תותים", "קלנדיה", "ג'סיקה", "בובה", מקדש האהבה", "אדם ונחש", "חברון", "תביא קצת דינרוס", "היא לא תשוב", "אין כמו אמא", "ב.מ.וו. שחורה", "מחר אני בבית", "קמיעות", "האינטרנט שלי", "תראה עולם", "נשרפת מבפנים", "איך אפשר לשיר על אהבה", "רק תחייכי אליי", "אחת מאלף", "מתי לחזור", "הטעם שנשאר", "מקסיקאנה" ועוד.

בשנת 1997 שיתפו אתניקס פעולה עם הזמר אייל גולן ויצרו יחד אלבום ים תיכוני עם נגיעות של רוק ופופ. שיתוף הפעולה הפך במהרה להצלחה מסחררת והאלבום, "בלעדייך", הפך לאחד הנמכרים ביותר בהיסטוריה הישראלית. האלבום הניב להיטים כמו "בלעדייך", "לב של גבר" ו"צאי אל החלון" ושינה את פני המוזיקה בישראל בכך שפתח את הדלת עבור מוזיקה הים תיכונית להיכנס למיינסטרים. בעקבות ההצלחה, המשיכו אתניקס ואייל גולן לשתף פעולה גם באלבום "חייל של אהבה", אשר הפך גם הוא להצלחה מטאורית עם להיטים כמו "דמעות" ו"יפה שלי".

בשנים האחרונות התפרסם כי חברי הלהקה מנהלים מחלוקת משפטית בין חברי הלהקה עצמם ומול חברת ההפקות, על רקע אי סדרים כספיים. אף על פי כן, המשיכה הלהקה ליצור ובשנת 2017 הוציאה את הסינגל "הזמן ירפא" לקראת יציאת האלבום "בטוח".

אתניקס - הופעות קרובות

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
כל יום חמישי זוכה חדש! פרטים בסטורי 👇

שירים של אתניקס

אתניקס – תותים

אתניקס – מתי לחזור

רוצה לקבל עדכונים על מופעים חדשים ומבצעים?

עד 50% הנחה למגוון מופעים

הופעות מומלצות

קרדיט תמונה: wikipedia

דילוג לתוכן