רביטל ויטלזון יעקבס - הופעות 2021

רביטל ויטלזון יעקבס היא סטנדאפיסטית, סופרת ועיתונאית ישראלית שהחלה את קריירת הסטנד- אפ שלה לא על פי המסלול הרגיל של סטנדאפיסטים בארץ. לפני שהחלה בקריירת הסטנד- אפ, בכלל למדה פסיכולוגיה וספרות ועבדה בסטימצקי.

את תחילת דרכה בתחום המשחק, החלה במופע הראשון שלה "מלכת הביצה". מונולוג קומי שעוסק בחיי הרווקה הדתייה, כלומר היא עצמה. לא כולם יודעים, אך רביטל גדלה במשפחה ציונית דתית ליברלית והיא מקיימת אורח חיים דתי עד היום, רק שסימני הדת מבחינה חיצונית אינם ניכרים עליה ולכן רבים לא יודעים עובדה זאת עליה.

כניסת הפיסבוק לעולמנו, היווה עבורה ומהווה עד היום כלי חזק מאוד לפרסום קטעי סטנד- אפ מצחיקים במיוחד על אימהות, ילדים, זוגיות וכל מה שקשור לשגרת היום יום של אנשים. במגביל לקריירת הסטנד- אפ, הייתה לה פינת רדיו אצל טל ברמן ואביעד קיסוס, בשם הרבנית ויטלזון ופינה נוספת בטלוויזיה שבהם המליצה על ספרים.

בשנת 2015 החלה ויטלזון במופע "סטנד- אפ להורים עייפים". מופע זה נחשב למוצלח מאוד והיא ממשיכה להופיע אתו עד היום. סרטוני הפיסבוק המוכרים ביותר שלה, הם סרטוני האוטו שבהם היא מצחיקה את הגולשים בעזרת נושאים שקרובים לליבו של הקהל וחוויות היום יום.

מעבר להיותה סטנדאפיסטית, היא גם סופרת והוציאה בין שנת 2018-2020 שני ספרים בשמות: "תגידי מה את רוצה ו"למה דווקא אני". מדובר באישה מצחיקה ומוכשרת מאוד שעוסקת בכל כך הרבה דברים מעבר למשחק ולסטנד- אפ ועל כן, יש לה קו מוצרים תחת המותג "מלכה" שמשווק מוצרי פנאי.

בשנה האחרונה רביטל ויטלזון יעקבס שובה את הקהל ואנו יודעים זאת כי קיבלה דמות בתכנית הסאטירה ארץ נהדרת. רביטל ויטלזון יעקבס היא אישה מיוחדת שנכנסת היטב לתודעתו של הקהל בעזרת היכולת שלה להצחיק, והיא עושה זאת מצוין בזכות הקסם האישי שלה, המלווה את הצופים.

רביטל ויטלזון יעקבס - הזמנת כרטיסים

ריכזנו עבורכם אתרים מומלצים בהם ניתן להזמין כרטיסים להופעות קרובות של רביטל ויטלזון יעקבס

תאריך המופעאולםעיצוב הכפתור
23.0621:00רביטל ויטלזון יעקבסהיכל התרבותפתח תקווהיום רביעי
28.0621:00רביטל ויטלזון יעקבסאולם מופעיםקיבוץ כברייום שני
04.0721:00רביטל ויטלזון יעקבסצוותאתל אביביום ראשון
08.0721:00רביטל ויטלזון יעקבסתיאטרון היהלוםרמת גןיום חמישי
22.0721:00רביטל ויטלזון יעקבסהמשכן למוסיקה ואמנויותרעננהיום חמישי
13.0921:00רביטל ויטלזון יעקבסהיכל התיאטרוןקריית מוצקיןיום שני
מצטרפים למועדון החברים של מבלים
ומקבלים עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים של הרגע האחרון:

עד 50% הנחה למגוון מופעים
(הצטרפות ללא עלות)

סטנד אפ רביטל ויטלזון יעקבס

רביטל ויטלזון יעקבס – בת מצווה

רביטל ויטלזון יעקבס – סיכום 2020 בממתקים

הופעות סטנד אפ מומלצות

קרדיט תמונה: יח"צ

רוצים לזכות בכרטיסים להופעות?
לקבל עדכונים על הופעות חדשות
ומבצעים מיוחדים של הרגע האחרון?​

דילוג לתוכן