צביקה הדר

על המופע

צביקה הדר הוא בדרן, שחקן ומגיש טלוויזיה ותיק. הוא החל את דרכו בלימודי תיאטרון ומשחק באוניברסיטת תל אביב. לאחריהם החל להופיע במופעי סטנד אפ ונונסנס. את פריצת הדרך עשה במסגרת "הקומדי סטור", קבוצת הבדרנים של יואב גרוס שהופיע באופן קבוע בבית ציוני אמריקה. יחד איתו היו גיל ססובר, איתי שגב ואסף אשתר. תוכנית הטלוויזיה של הקבוצה הייתה אחת התוכניות הראשונות של ערוץ 2 החדש והיא זכתה להצלחה עצומה.

בהמשך דרכו קיבל תוכנית אישית בשם "שישי שואו" שלא הצליחה וירדה לאחר כמה תוכניות. בשנת 1996 יצר את הסדרה "שמש" שזכתה להצלחה

גדולה ובה כיכבו לצדו גלית גיאת ואורלי ויינרמן. בהמשך הנחה את השעשועון "לא נפסיק לשיר". השעשועון המצליח הפך לתוכנית ריאליטי בשם "כוכב נולד" שהפכה לאחת התוכניות המצליחות בארץ. בהמשך הנחה גם את "נולד לרקוד" שהייתה גרסת הרקדנים לריאליטי הזמרים המפורסם.

בהמשך השתתף הדר בתוכניות "בלו נטלי", "מייד אין ישראל", "בית הספר למוזיקה", "הכוכב הבא לאירוויזיון" ו"מועדון לילה", שם השתתף בעונה החמישית כחבר פאנל לצד ארז טל. בקולנוע כיכב הדר בסרטים "עפולה אקספרס" ו"לצוד פילים". על במות התיאטרון שיחק בהצגות "השקרן", "שיר נולד" "גריז", "אלאדין", "המכבים" ובפסטיגל.

תגובות